09 05 2013

Hülya Avşar: 'Tabii ki cinselliği unutmadım!'

Hülya Avşar: 'Tabii ki cinselliği unutmadım!'

 
Hülya Avşar 'Aile? koca, erkek?' sorusu üzerine "Bir erkeğe gerek var belki ama en son ayrılığımdan sonra iç huzuru yeni buldum gibi. Açıkçası kafamı karıştırmak istemiyorum. Cinselliği tabii ki unutmadım ama benim hayatımda hoşlandığım sevdiğim birisi varsa cinsellik aklıma geliyor. Öbür türlü gelmiyor canım istemiyor. Bir başkasını hayal etmediğim için aklıma gelmiyor. Ben cinselliği sevdiğimle yaşamak isterim. 10 senede geçse böyle dururum" 

FİKRET ORMAN İLE AŞK YAŞADI MI? 
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ile aşk yaşadığı konuşulan Hülya Avşar iddiaları kesin bir dille yalanladı. Ünlü şarkıcı "Aramızda hiçbir şey olmadı. Bir şey olsa zaten ortada olurdu. Arkadaşlığımız var. Bunu Başka yerlere taşımaları çok normal" dedi. 

"SURVIVOR ADASINA GİTMEK İSTİYORUM" 
Ziyaretçi olarak Panamaya gitmek istediğini söyleyen Hülya Avşar "adaya gitmeyi çok istiyorum ama kızımın sınavlarına denk geliyor, o yüzden kararsızım" dedi. 


TARKAN'A HALA SİNİRLİYİM 
'Dangalak, bir metrelik adam, eşşek herif, onu boğabilirim. dediğin Tarkan ile hala küsmüsünüz?' sorusuna Hülya Avşar, Tarkan'a küs olmadığını ama hala sinirli olduğunu söyleyerek 'Ben elimde ödülle onu beklerken bana başkasını gönderemez. Saygısızlığa tahammülüm yok. Bunları görüyorum ve her zaman her yerde tepkimi gösteriyorum' dedi.

181
0
0
Yorum Yaz